zenszen

Coraz więcej mężczyzn zmaga się z problemami z erekcją oraz impotencją. Często rezygnują oni z wizyty u specjalisty i starają się poradzić z tym sami. Czasami przynosi to pożądane efekty, jednak niekiedy rozmowa z lekarzem jest konieczna. Sami nie jesteśmy w stanie określić przyczyny impotencji, a bez tego nie będzie możliwy powrót do całkowitej sprawności seksualnej. Przyczyn może być wiele. Zaburzenia erekcji związane są niekiedy z psychiką, ale również ze stanem fizycznym. W momencie, kiedy zauważymy problemy z wytryskiem, erekcją lub brakiem osiągania satysfakcji z seksu, należy udać się do lekarza, który jest po to, aby nam pomóc.

Specjaliści bardzo często polecają lek Cialis. Jednak nie musimy ograniczać się tylko i wyłącznie do leków kupowanych w aptece. Istnieje szereg naturalnych substancji, które są w stanie pomóc w przypadku problemów z erekcją. Wszystko ma jednak swoje granice i tak samo jak zbyt mała dawka może nie pomóc, tak samo nadmiar może zaszkodzić. Stosowanie się do zaleceń jest więc koniecznością.

Warto jest zwrócić uwagę, czy preparaty posiadają w swoim składzie żeń-szeń. Dzięki zawartości ginsenoidów, które wpływają na wzrost pożądania, jest on w stanie pomóc w walce z impotencją.

Kolejnym składnikiem, któremu warto jest się bliżej przyjrzeć, jest miłorząb japoński Wyciąg z Ginko biloba powoduje, że naczynia krwionośne rozluźniają się i poprawia się ukrwienie wszystkich narządów, również płciowych.

W przypadku, gdy powodem zaburzeń erekcji jest stres lub depresja, najlepiej wybrać substancję, jaką jest johimbina. Specyfiki, które mają ją w składzie działają pobudzająco na układ nerwowy i dolny odcinek rdzenia kręgowego oraz rozszerzają naczynia krwionośne.

Cialis cenaRównież cudownym składnikiem są nasiona dyni. Pestki dyni są bogate w cynk i witaminę E, które poprawiają prawidłowe funkcjonowanie narządów płciowych. Ich zapach również ma swoje magiczne właściwości i może działać pobudzająco na niektórych mężczyzn.

Innym składnikiem, który pobudza produkcję spermy jest mleczko pszczele. Stosować go mogą jednak tylko Ci mężczyźni, którzy nie cierpią na alergię. Wpływa on korzystnie na wzrost lipido oraz zainteresowanie seksualne.

Nie można również pominąć muira puama, czyli drzewka potencji. Wpływa on korzystnie na wzrost pożądania.

Jeżeli mamy dylemat, jaki lek wybrać, należy zwrócić szczególną uwagę na skład. On może być kluczem do sukcesu. Jeżeli odnajdziesz w nim, któryś z powyżej opisanych składników, możesz być pewien, że jego skuteczność jest dużo lepsza. Najważniejsze jest jednak zacząć od znalezienia przyczyny problemów z erekcją. To od nich zależy, jak dalej potoczy się nasze leczenie.