Jak skutecznie flirtować z kobietą to pytanie zadaje sobie bardzo wielu mężczyzn? W Internecie bez problemu możemy znaleźć podręczniki uwodzenia, co więcej pojawiły się szkoły uwodzenia. Jednak skuteczność tych metod jest dość wątpliwa.

flirt

Jak uwieść kobietę?

Po pierwsze bądź po prostu sobą. Życie to nie film. Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś, każde kłamstwo wcześniej czy później wyjdzie na jaw. Kobieta z pewnością bardziej doceni fakt, że cenisz ją na tyle, aby obdarzyć ją zaufaniem. Staraj się panować nad stresem. Nie wykonuj przesadnych gestów. Bądź jak najbardziej opanowany.

Mów o tym, co cię naprawdę interesuje, ale nie przesadzaj. Obserwuj reakcję drugiej strony, daj od czasu do czasu partnerce dojść do głosu. Staraj się nie poruszać tematów, które budzą kontrowersje. Do listy takich tematów z pewnością należą polityka, religia czy pieniądze. Unikajmy ich zawłaszcza na początku znajomości.

W sypialni dbaj o odczucia drugiej strony. Staraj się jak najwięcej wyczytać z mowy ciała partnerki. Nie bądź rozczarowany, jeśli pierwsze zbliżenie nie będzie zbyt udane. Dajcie sobie jeszcze jedną szansę. Jeszcze przecież nie znacie swoich upodobań i potrzeb. Z biegiem czasu na pewni dopasujecie się do siebie w łóżku. Część mężczyzn boi się, że nie sprosta oczekiwaniom partnerki we wspólnej alkowie. Na szczęście kilkanaście lat temu na naszym rynku pojawił się szereg skutecznych preparatów, które pomagają walczyć z impotencją. Jednym ze skuteczniejszych leków jest wszystkim dobrze znana Viagra.

Dbaj o swój wygląd.

Staraj się wyglądać elegancko i schludnie. Najważniejsze jest pierwsze wrażenie, o no w dużej mierze decyduje czy spodobamy się danej dziewczynie. Dużą wagę przykładaj do zapachu, wybierz dobre perfumy. Ale też nie przesadzaj z ich ilością. Nie ma nic gorszego niż facet, który jest tak wyperfumowany, że kobieta dostaje zawrotów głowy.

Bądź hojny i romantyczny.

Nie musisz od razu kupować swojej wybrance koli z diamentów, jednak skromny bukiet kwiatów zawsze jest mile widziany. Dbaj o wygodę swojej wybranki, przytrzymuj jej drzwi i odsuwaj krzesło. Mimo emancypacji kobiety bardzo doceniają takie drobne gesty. Dzięki nim twoja towarzyszka poczuje się naprawdę wyjątkowo.

Komplementuj, byle szczerze…

Zarówno kobiety jak i mężczyźni są spragnieni pochwał. Komplement wypowiedziany w odpowiednim momencie flirtowania może mieć bardzo ważne wręcz przełomowe znaczenie. Subtelna adoracja może sprawić, że niewinny flirt może przerodzić się w dłuższy związek.
Przy prawieniu klientów należy być bardzo ostrożnym, gdyż łatwo popaść w Kicza, nie ma nic gorszego od komplementu kiepskiej, jakości. Czasem lepiej wyrazić swój zachwyt jednym spojrzeniem niż prawić swojej wybrance kolejne banały.
Ważne jest też to, by komplementy były wypowiadane naprawdę szczerze. Powinny wypływać z naszych odczuć i wyrażać nieudawany podziw.
Specjaliści sprawach flirtu twierdzą, że najlepszy komplement to taki, który nie trafia do rozmówcy wprost, a słychać go między wierszami. Trzeba się go domyślić i wyczytać z kontekstu. Sztuka komplementu nie należy do łatwych…

Część ludzi zastanawia się czy leki na potencje są bezpieczne dla zdrowia. Oczywiście, że są. Pod warunkiem, że pacjent zachowuje zdrowy rozsądek. Poddaje się regularnie badaniom lekarskim, zwłaszcza tym kardiologicznym. Po drugie nigdy nie należy przekraczać dawki przepisanej przez lekarza. Przedawkowanie leku na potencje może skończyć się zawałem serca, a nawet w skrajnych przypadkach śmiercią.

Flirt przez długie lata…

Podsumowując pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Podobnie jest z pierwszą randką to doskonała okazja do nawiązania obiecującego flirtu, który może przerodzić się w długotrwały, udany związek. Umiejętność flirtowania i oczarowywania partnerki jest niezwykle przydatna podczas każdego etapu związku. To właśnie umiejętnie prowadzony flirt sprzyja podtrzymaniu namiętności oraz wzajemnego zainteresowania. Dlatego flirtujmy, kiedy się da. Pokażmy naszej partnerce, że jest dla nas naprawdę ważna i wyjątkowa, a to przybliży nas do sukcesu.

Masz kłopoty z potencją? tani i skuteczny środek znajdziesz tutaj.