W naturze jest tak, że na skutek stymulacji wywołanej grą wstępną, do części penisa zwanej prąciem napływa krew i cały członek robi się gruby, sztywny i wielki. Oto erekcja, której brak lub osłabienie wynika najczęściej ze słabego ukrwienia męskiego narządu intymnego. Kłopoty tego typu mogą dopaść każdego, niezależnie od wieku. pochodzenia i trybu życia. Problemy z erekcją mają dziś mężczyźni w każdym wieku.

Rozwiąż swój problem z erekcją!

Swój problem z erekcją możesz rozwiązać sam, korzystając z pomocy nowoczesnej farmakologii. Od prawie dwudziestu lat na rynku sprzedaje się środki na wzwód. Nowoczesnym, bezpiecznym, skutecznym i atrakcyjnym cenowo lekiem tego typu jest kamagra.

Jak wygląda kamagra działanie na Twój organizm?

Po połknięciu tabletki, zawarta w niej substancja aktywna zaczyna wchłaniać się do krwioobiegu. Mniej więcej po półgodzinie lek już działa. Ty jednak nie czujesz tego, dopóki nie jesteś na to gotowy. A gotowy jesteś w momencie gdy osiągniesz stan pobudzenia seksualnego. Co zrobić, by go osiągnąć na pewno wiesz. Wie to również Twoja partnerka. Wewnętrzne kamagra działanie polega na poprawie ukrwienia członka poprzez rozkurczanie mięśni gładkich naczyń krwionośnych, którymi krew dopływa do tego miejsca. Kamagra działa koło sześciu godzin po przyjęciu. Jest to czas, w którym Ty i partnerka możecie wielokrotnie współżyć.

Czy kamagra jest bezpieczna?

Jak najbardziej tak o ile korzystasz z niej zgodnie z zaleceniami medycznymi Przeczytasz o nich w ulotce dołączonej do opakowania. Bezpieczne stosowanie leku, to nie przekraczanie maksymalnej dawki na dobę czyli 100 mg. To również nie łączenie specyfiku z innym lekiem na ten sam problem. Z kamagry nie możesz korzystać jeśli reagujesz alergicznie na sildenafil – substancję czynną leku. Nie jest dla Ciebie, jeśli masz schorzenie będące przeciwwskazaniem do jej stosowania: przebyłeś zawał serca lub udar mózgu, poważnie chorujesz na nerki lub wątrobę, masz poważne kłopoty z ciśnieniem tętniczym, bierzesz inne leki, które obniżają je. Pełną listę przeciwwskazań znajdziesz w ulotce.